  • ERJ-U03F1302V
ERJ-U03F1302V
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-U03F1302V
HK JDW NO:
590-ERJ-U03F1302V
Package:
Datasheet:
ERJ-U03F1302V
Description:
Thick Film, 13kOhm, 1%,
Quantity:
In Stock : 15880
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-U03F1302V
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Weight
    2.012816mg
  • Packaging
    Cut Tape
  • Published
    2011
  • Tolerance
    1%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    13kOhm
  • Max Operating Temperature
    155°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    75V
  • Power Rating
    100mW
  • Voltage - Rated DC
    75V
  • Depth
    800μm
  • Current Rating
    1A
  • Length
    1.6mm