  • ERJ-U01J564C
ERJ-U01J564C
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-U01J564C
HK JDW NO:
590-ERJ-U01J564C
Package:
Datasheet:
ERJ-U01J564C
Description:
Thick Film, 560kOhm, 5%,
Quantity:
In Stock : 7820
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-U01J564C
  • Weight
    170.097139μg
  • Published
    2012
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    560kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    25V
  • Power Rating
    50mW
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Current Rating
    500mA