  • ERJ-S14D1330U
ERJ-S14D1330U
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-S14D1330U
HK JDW NO:
590-ERJ-S14D1330U
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
ERJ-S14D1330U
Description:
ERJ Series, Thick Film, 133Ohm, 0.5W 1/2W, ±0.5%, -55°C~155°C
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-S14D1330U
  • Resistance
    133Ohm
  • Power (Watts)
    0.5W 1/2W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C