  • ERJ-8ENF5600V
ERJ-8ENF5600V
advertisement
Manufacturer No:
ERJ-8ENF5600V
HK JDW NO:
590-ERJ-8ENF5600V
Datasheet:
ERJ-8ENF5600V
Description:
Quantity:
In Stock : 27389
Step5Bar-code shipping tag
ERJ-8ENF5600V
    WRAPAROUND
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2008
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    560Ohm
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • Power (Watts)
    0.25W 1/4W
  • Height Seated (Max)
    0.028 0.70mm