  • ERC5572R300BHEK500
ERC5572R300BHEK500
advertisement
Manufacturer No:
ERC5572R300BHEK500
HK JDW NO:
873-ERC5572R300BHEK500
Description:
72.3Ohms, 0.125W 1/8W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
ERC5572R300BHEK500
  • Factory Lead Time
    16 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.094Diax0.250L 2.39mmx6.35mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±50ppm/°C
  • Resistance
    72.3Ohms
  • Power (Watts)
    0.125W 1/8W