  • ERB32Q5C2H680JDX1L
ERB32Q5C2H680JDX1L
advertisement
Manufacturer No:
ERB32Q5C2H680JDX1L
HK JDW NO:
535-ERB32Q5C2H680JDX1L
Package:
Datasheet:
Description:
ERB 68pF Ceramic Capacitor 5% 30 ppm/°C 2 Terminations
Quantity:
In Stock : 4598
Step5Bar-code shipping tag
ERB32Q5C2H680JDX1L
    Select All
  • Mount
  • Tolerance
    5%
    2
  • Termination
    SMD/SMT
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    68pF
  • Voltage - Rated DC
    500V
  • Packing Method
    TR, EMBOSSED, 7 INCH
  • Depth
    2.5mm
  • Case Code (Metric)
    3225
  • Case Code (Imperial)
    1210
  • Dielectric
  • Height
    1.5mm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm
  • Thickness
    1.7018mm