  • ERA-2HEC2001X
ERA-2HEC2001X
advertisement
Manufacturer No:
ERA-2HEC2001X
HK JDW NO:
590-ERA-2HEC2001X
Datasheet:
ERA-2HEC2001X
Step5Bar-code shipping tag
ERA-2HEC2001X
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.020W 1.00mmx0.50mm
  • Tolerance
    ±0.25%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    2kOhms
  • Power (Watts)
    0.063W 1/16W
  • Power Rating
    63mW
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • Height Seated (Max)
    0.016 0.40mm