  • EP1100HSETPDL-8.000M
EP1100HSETPDL-8.000M
advertisement
Manufacturer No:
EP1100HSETPDL-8.000M
HK JDW NO:
3402-EP1100HSETPDL-8.000M
Step5Bar-code shipping tag
EP1100HSETPDL-8.000M
  • Supply Voltage
    5V
  • Frequency
    8MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    13.2mm x 13.2mm x 5.6mm
  • Operating Frequency
    8MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Oscillator Type
    TTL
  • Frequency Tolerance
    0.01%