  • ELV220M10RA-ROHS
ELV220M10RA-ROHS
advertisement
Manufacturer No:
ELV220M10RA-ROHS
Manufacturer:
Hitano
HK JDW NO:
3674-ELV220M10RA-ROHS
Package:
Datasheet:
Description:
22μF Capacitor 20% 33mA
Step5Bar-code shipping tag
ELV220M10RA-ROHS
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    22μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    17Ohm
  • Ripple Current
    33mA