  • ELL-SFG471MA
ELL-SFG471MA
advertisement
Manufacturer No:
ELL-SFG471MA
HK JDW NO:
590-ELL-SFG471MA
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ELL-SFG471MA
Step5Bar-code shipping tag
ELL-SFG471MA
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Weight
    64.013223mg
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Series
    G
  • Size / Dimension
    0.157Lx0.157W 4.00mmx4.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Pbfree Code
  • Shielding
    Shielded
  • Depth
    4.2mm
  • Current Rating
    110mA
  • Inductance
    470μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    12.3Ohm
  • Max DC Current
    100mA
  • Current - Saturation
    100mA
  • Height
    1.2mm
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm