  • ELL-4GG1R9N
ELL-4GG1R9N
advertisement
Manufacturer No:
ELL-4GG1R9N
Manufacturer:
Panasonic
HK JDW NO:
590-ELL-4GG1R9N
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
ELL-4GG1R9N
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ELL-4GG1R9N
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Tolerance
    30%
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    1.9 μH
  • Max DC Current
    1.55A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    71mOhm
  • Height
    1.4mm
  • Length
    3.8mm
  • Width
    3.8mm