  • EG-2121CA 212.5000M-LHPAB
EG-2121CA 212.5000M-LHPAB
advertisement
Manufacturer No:
EG-2121CA 212.5000M-LHPAB
HK JDW NO:
262-EG-2121CA 212.5000M-LHPAB
Step5Bar-code shipping tag
EG-2121CA 212.5000M-LHPAB
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    EG-2121CA
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Type
    SO (SAW)
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    212.5MHz
  • Frequency Stability
    ±100ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    30mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    20mA
  • Height Seated (Max)
    0.055 1.40mm