  • EG-2102CB 156.2500M-PGPAL3
EG-2102CB 156.2500M-PGPAL3
advertisement
Manufacturer No:
EG-2102CB 156.2500M-PGPAL3
Manufacturer:
EPSON
HK JDW NO:
262-EG-2102CB 156.2500M-PGPAL3
Package:
6-SMD, No Lead
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
EG-2102CB 156.2500M-PGPAL3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    13 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    EG-2102CB
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    SO (SAW)
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Frequency
    156.25MHz
  • Output
    LVPECL
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    Crystal
  • Current - Supply (Max)
    60mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    2mA
  • Height Seated (Max)
    0.061 1.55mm