  • EEH-ZF1J330P
EEH-ZF1J330P
advertisement
Manufacturer No:
EEH-ZF1J330P
HK JDW NO:
590-EEH-ZF1J330P
Package:
Datasheet:
EEH-ZF1J330P
Description:
Cap Aluminum Polymer Hybrid 33uF 63VDC 20% (8 X 10.2mm) SMD 0.04 Ohm 650mA 1000h 150°C Automotive T/R
Step5Bar-code shipping tag
EEH-ZF1J330P
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    0.91
  • Tolerance
    20%
  • Type
    Polymer Hybrid
  • Construction
    Cylindrical
  • Voltage
    63VDC