  • ECXV-P37C2N-622.080
ECXV-P37C2N-622.080
advertisement
Manufacturer No:
ECXV-P37C2N-622.080
HK JDW NO:
226-ECXV-P37C2N-622.080
Step5Bar-code shipping tag
ECXV-P37C2N-622.080
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    622.08MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    68mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.7mm
  • Operating Frequency
    622.08MHz
  • Symmetry-Max
    48/52%
  • Control Voltage-Max
    3V
  • Control Voltage-Min
    0.3V
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±90ppm
  • Height Seated (Max)
    0.067 1.70mm