  • ECX-P27CM-155.520
ECX-P27CM-155.520
advertisement
Manufacturer No:
ECX-P27CM-155.520
HK JDW NO:
226-ECX-P27CM-155.520
Datasheet:
ECX-P27CM-155.520
Step5Bar-code shipping tag
ECX-P27CM-155.520
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    155.52MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.7mm
  • Operating Frequency
    155.52MHz
  • Symmetry-Max
    48/52%
  • Max Supply Current
    50mA
  • Height
    1.7018mm
  • Height Seated (Max)
    0.067 1.70mm