  • ECX-L27BL-200.00
ECX-L27BL-200.00
advertisement
Manufacturer No:
ECX-L27BL-200.00
HK JDW NO:
226-ECX-L27BL-200.00
Datasheet:
ECX-L27BL-200.00
Step5Bar-code shipping tag
ECX-L27BL-200.00
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Mount
  • Operating Temperature
    -10°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Frequency
    200MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Max Supply Current
    20mA
  • Height
    1.7018mm
  • Height Seated (Max)
    0.067 1.70mm