  • ECX-H35CM-12.500
ECX-H35CM-12.500
advertisement
Manufacturer No:
ECX-H35CM-12.500
HK JDW NO:
226-ECX-H35CM-12.500
Datasheet:
ECX-H35CM-12.500
Step5Bar-code shipping tag
ECX-H35CM-12.500
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    12.5MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.3mm
  • Operating Frequency
    12.5MHz
  • Symmetry-Max
    48/52%
  • Max Supply Current
    40mA
  • Height
    1.2954mm
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm