  • ECX-H33CM-14.7456
ECX-H33CM-14.7456
advertisement
Manufacturer No:
ECX-H33CM-14.7456
HK JDW NO:
226-ECX-H33CM-14.7456
Package:
6-SMD, No Lead
Datasheet:
ECX-H33CM-14.7456
Step5Bar-code shipping tag
ECX-H33CM-14.7456
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    ECSpressCON™ ECX-H
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    14.7456MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    HCMOS
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    14.7456MHz
  • Rise Time-Max
    1.5ns
  • Fall Time-Max
    1.5ns
  • Symmetry-Max
    48/52%
  • Max Supply Current
    40mA
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm