  • ECX-H33BN-60.000
ECX-H33BN-60.000
advertisement
Manufacturer No:
ECX-H33BN-60.000
HK JDW NO:
226-ECX-H33BN-60.000
Datasheet:
ECX-H33BN-60.000
Step5Bar-code shipping tag
ECX-H33BN-60.000
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Voltage - Supply
    3.3V
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    60MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Physical Dimension
    3.2mm x 2.5mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    60MHz
  • Symmetry-Max
    48/52%
  • Max Supply Current
    40mA
  • Height
    990.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm