  • ECX-H25CM-32.000
ECX-H25CM-32.000
advertisement
Manufacturer No:
ECX-H25CM-32.000
HK JDW NO:
226-ECX-H25CM-32.000
Datasheet:
ECX-H25CM-32.000
Step5Bar-code shipping tag
ECX-H25CM-32.000
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Strip
  • Series
    ECSpressCON™ ECX-H
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.5V
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    HCMOS
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.3mm
  • Operating Frequency
    32MHz
  • Rise Time-Max
    1.5ns
  • Fall Time-Max
    1.5ns
  • Symmetry-Max
    48/52%
  • Max Supply Current
    40mA
  • Height
    1.2954mm
  • Height Seated (Max)
    0.051 1.30mm