  • ECW-F4333JB
ECW-F4333JB
advertisement
Manufacturer No:
ECW-F4333JB
HK JDW NO:
590-ECW-F4333JB
Description:
ECW-F(B) 33nF Film Capacitor 5% Radial 400V-DC Through Hole
Step5Bar-code shipping tag
ECW-F4333JB
    WIRE
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • HTS Code
  • Capacitance
    33nF
  • Voltage - Rated DC
    400V
  • Lead Pitch
    12.5mm
    800 μm
  • Size Code
    6122
  • Length
    15.5mm
  • Width
    5.5mm