  • ECW-F2405JA
ECW-F2405JA
advertisement
Manufacturer No:
ECW-F2405JA
HK JDW NO:
590-ECW-F2405JA
Description:
4μF Film Capacitor 5% Radial 250V-DC
Step5Bar-code shipping tag
ECW-F2405JA
  • Tolerance
    5%
  • Termination
    Radial
  • Capacitance
    4μF
  • Voltage - Rated DC
    250V
  • Lead Pitch
    20mm