  • ECS-80-18-5G3X-JGN-TR
ECS-80-18-5G3X-JGN-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-80-18-5G3X-JGN-TR
Manufacturer:
ECS Inc.
HK JDW NO:
226-ECS-80-18-5G3X-JGN-TR
Package:
HC-49/US
Description:
Quantity:
In Stock : 979
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ECS-80-18-5G3X-JGN-TR
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Package / Case
    HC-49/US
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    CSM-7X-3L
  • Size / Dimension
    0.449Lx0.185W 11.40mmx4.70mm
  • Frequency
    8MHz
  • Frequency Stability
    ±30ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    70Ohm
  • Load Capacitance
    18pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.165 4.20mm