  • ECS-320-8-47B-JTM-TR
ECS-320-8-47B-JTM-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-320-8-47B-JTM-TR
Manufacturer:
ECS Inc International
HK JDW NO:
226-ECS-320-8-47B-JTM-TR
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 32MHZ 8PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
ECS-320-8-47B-JTM-TR
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Series
    ECX-1247B
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Type
    MHz Crystal
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    80Ohm
  • Load Capacitance
    8pF
  • Height Seated (Max)
    0.014 0.35mm