  • ECS-320-12-33Q-JEN-TR
ECS-320-12-33Q-JEN-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-320-12-33Q-JEN-TR
HK JDW NO:
226-ECS-320-12-33Q-JEN-TR
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 32MHZ 12PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
ECS-320-12-33Q-JEN-TR
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Series
    ECX-33Q
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Type
    MHz Crystal
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    40Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Operating Mode
    Fundamental
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm