  • ECS-260-10-36B-CKY-TR
ECS-260-10-36B-CKY-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-260-10-36B-CKY-TR
Manufacturer:
ECS Inc.
HK JDW NO:
226-ECS-260-10-36B-CKY-TR
Description:
Quantity:
In Stock : 2529
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
ECS-260-10-36B-CKY-TR
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Series
    ECX-2236B
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Frequency
    26MHz
  • Frequency Stability
    ±10ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Height Seated (Max)
    0.026 0.65mm