  • ECS-245.7-10-36Q-EP-TR
ECS-245.7-10-36Q-EP-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-245.7-10-36Q-EP-TR
Manufacturer:
ECS Inc.
HK JDW NO:
226-ECS-245.7-10-36Q-EP-TR
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
ECS-245.7-10-36Q-EP-TR
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    ECX-2236Q
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • JESD-609 Code
    e4
  • Pbfree Code
    yes
  • Terminal Finish
    Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
  • Frequency
    24.576MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Frequency Tolerance
    ±30ppm
  • Height
    609.6μm
  • Height Seated (Max)
    0.024 0.60mm