  • ECS-192-13-30B-AEM-TR
ECS-192-13-30B-AEM-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-192-13-30B-AEM-TR
Manufacturer:
ECS Inc International
HK JDW NO:
226-ECS-192-13-30B-AEM-TR
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 19.2MHZ 13PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
ECS-192-13-30B-AEM-TR
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2007
  • Series
    ECX-53B
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e4
    MHz Crystal
  • Terminal Finish
    Gold (Au)
  • Frequency
    19.2MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    50Ohm
  • Load Capacitance
    13pF
  • Frequency Tolerance
    ±25ppm
  • Height Seated (Max)
    0.033 0.85mm