  • ECS-147.4-12-33Q-JES-TR
ECS-147.4-12-33Q-JES-TR
advertisement
Manufacturer No:
ECS-147.4-12-33Q-JES-TR
HK JDW NO:
226-ECS-147.4-12-33Q-JES-TR
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
CRYSTAL 14.74560MHZ 12PF SMD
Step5Bar-code shipping tag
ECS-147.4-12-33Q-JES-TR
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Mount
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Series
    ECX-33Q
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Pbfree Code
    yes
  • Frequency
    14.7456MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Physical Dimension
    L3.2XB2.5XH0.8 (mm)/L0.126XB0.098XH0.031 (inch)
  • Operating Frequency
    14.7456MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    100Ohm
  • Load Capacitance
    12pF
  • Frequency Tolerance
    ±20ppm
  • Drive Level
    100 μW
  • Height
    787.4μm
  • Height Seated (Max)
    0.031 0.80mm