  • ECQ-E4753KF3
ECQ-E4753KF3
advertisement
Manufacturer No:
ECQ-E4753KF3
HK JDW NO:
590-ECQ-E4753KF3
Datasheet:
ECQ-E4753KF3
Description:
ECQ-E(F) 0.075μF Film Capacitor ±10% Radial PC Pins 400V-DC Polyester, Metallized Through Hole
Quantity:
In Stock : 1087
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
ECQ-E4753KF3
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Box (TB)
  • Published
    2008
  • Tolerance
    ±10%
    PC Pins
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    0.075μF
  • Voltage - Rated DC
    400V
  • Lead Pitch
    5mm