  • ECOS2PP331AA
ECOS2PP331AA
advertisement
Manufacturer No:
ECOS2PP331AA
HK JDW NO:
590-ECOS2PP331AA
Description:
330μF Capacitor 20% Bulk 1770mA 10mm Aluminum
Step5Bar-code shipping tag
ECOS2PP331AA
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Capacitance
    330μF
  • Voltage - Rated DC
    180V
  • Lead Pitch
    10mm
  • Ripple Current
    1770mA