  • ECOC-2522-38.880-5FC
ECOC-2522-38.880-5FC
advertisement
Manufacturer No:
ECOC-2522-38.880-5FC
HK JDW NO:
226-ECOC-2522-38.880-5FC
Step5Bar-code shipping tag
ECOC-2522-38.880-5FC
  • Operating Temperature
    0°C~50°C
  • Size / Dimension
    1.000Lx0.870W 25.40mmx22.10mm
  • Voltage - Supply
    5V
  • Frequency
    38.88MHz
  • Frequency Stability
    ±5ppb
  • Output
    CMOS
  • Height Seated (Max)
    0.488 12.40mm