  • ECCM7HA18-12.000000M
ECCM7HA18-12.000000M
advertisement
Manufacturer No:
ECCM7HA18-12.000000M
Manufacturer:
Ecliptek
HK JDW NO:
3402-ECCM7HA18-12.000000M
Package:
Description:
Crystal Resonator 12MHz ±15ppm (Tol) ±30ppm (Stability) 18pF FUND 100Ohm 4-Pin CSMD Bulk