  • EC5745ETTTS-32.000MTR
EC5745ETTTS-32.000MTR
advertisement
Manufacturer No:
EC5745ETTTS-32.000MTR
HK JDW NO:
3402-EC5745ETTTS-32.000MTR
Step5Bar-code shipping tag
EC5745ETTTS-32.000MTR
    Select All
  • Surface Mount
    YES
  • Mounting Feature
    SURFACE MOUNT
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    32MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.8mm
  • Operating Frequency
    32MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    2.625V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.375V
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Output Load
    15 pF
  • Length
    2.5mm
  • Width
    2mm