  • EC3920TTS-49.152MTR
EC3920TTS-49.152MTR
advertisement
Manufacturer No:
EC3920TTS-49.152MTR
HK JDW NO:
3402-EC3920TTS-49.152MTR
Step5Bar-code shipping tag
EC3920TTS-49.152MTR
  • Supply Voltage
    1.8V
  • Frequency
    49.152MHz
  • Frequency Stability
    20 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.3mm
  • Operating Temperature (Min)
    -10°C
  • Operating Frequency
    49.152MHz
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    1.89V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    1.71V
  • Frequency Tolerance
    0.002%
  • Output Load
    15 pF