  • EC3645ETTTS-106.250M
EC3645ETTTS-106.250M
advertisement
Manufacturer No:
EC3645ETTTS-106.250M
HK JDW NO:
3402-EC3645ETTTS-106.250M
Step5Bar-code shipping tag
EC3645ETTTS-106.250M
  • Supply Voltage
    3.3V
  • Frequency
    106.25MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Pin Count
    4
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 1.3mm
  • Operating Frequency
    106.25MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    3.63V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.97V
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Output Load
    15 pF