  • EC2745ETTTS-80.000M
EC2745ETTTS-80.000M
advertisement
Manufacturer No:
EC2745ETTTS-80.000M
HK JDW NO:
3402-EC2745ETTTS-80.000M
Step5Bar-code shipping tag
EC2745ETTTS-80.000M
    YES
  • Mounting Feature
  • Additional Feature
    TRI-STATE; ENABLE/DISABLE FUNCTION
  • Supply Voltage
    2.5V
  • Frequency
    80MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Pin Count
    4
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.6mm
  • Operating Frequency
    80MHz
  • Rise Time-Max
    3ns
  • Fall Time-Max
    3ns
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    2.625V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    2.375V
  • Frequency Tolerance
    0.005%
  • Output Load
    15 pF