  • EAST16086RA2
EAST16086RA2
advertisement
Manufacturer No:
EAST16086RA2
HK JDW NO:
282-EAST16086RA2
Datasheet:
EAST16086RA2
Description:
LED RED CLEAR 0603 SMD
Step5Bar-code shipping tag
EAST16086RA2
  • Size / Dimension
    1.60mm Lx0.80mm W
  • Color
    Red
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    2V
  • Current - Test
    20mA
  • Lens Size
    1.20mmx0.80mm