  • EAST16086GA6
EAST16086GA6
advertisement
Manufacturer No:
EAST16086GA6
HK JDW NO:
282-EAST16086GA6
Datasheet:
EAST16086GA6
Description:
LED GREEN CLEAR 0603 SMD
Step5Bar-code shipping tag
EAST16086GA6
  • Size / Dimension
    1.60mm Lx0.80mm W
  • Color
    Green
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    3V
  • Current - Test
    5mA
  • Lens Size
    1.20mmx0.80mm