  • EA2532WA10-28.6363MTR
EA2532WA10-28.6363MTR
advertisement
Manufacturer No:
EA2532WA10-28.6363MTR
HK JDW NO:
3402-EA2532WA10-28.6363MTR
Step5Bar-code shipping tag
EA2532WA10-28.6363MTR
    e4
  • ECCN Code
    EAR99
  • Frequency
    28.6363MHz
  • Operating Temperature (Max)
    70°C
  • Operating Frequency
    28.6363MHz
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    60Ohm
  • Load Capacitance
    10pF
  • Frequency Tolerance
    0.001%
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm