  • E1UCA30-11.0592M
E1UCA30-11.0592M
advertisement
Manufacturer No:
E1UCA30-11.0592M
Manufacturer:
Ecliptek
HK JDW NO:
3402-E1UCA30-11.0592M
Package:
Datasheet:
E1UCA30-11.0592M
Description:
Crystal Resonator 11.0592MHz ±50ppm (Tol) ±100ppm (Stability) 30pF FUND 70Ohm 2-Pin HC-49/US Thru-Hole Bulk