  • DSC6101JI2A-020.0000T
DSC6101JI2A-020.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC6101JI2A-020.0000T
HK JDW NO:
536-DSC6101JI2A-020.0000T
Package:
4-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC6101JI2A-020.0000T
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC61XX
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Current - Supply (Max)
    3mA Typ
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.89mm
  • Operating Frequency
    20MHz
  • Rise Time-Max
    2.2ns
  • Fall Time-Max
    2.2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    80μA Typ
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm