  • DSC6011HI2A-020.0000
DSC6011HI2A-020.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC6011HI2A-020.0000
HK JDW NO:
536-DSC6011HI2A-020.0000
Package:
4-VFLGA
Step5Bar-code shipping tag
DSC6011HI2A-020.0000
  • Package / Case
    4-VFLGA
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Bag
  • Series
    DSC60XX
  • Size / Dimension
    0.063Lx0.047W 1.60mmx1.20mm
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Frequency
    20MHz
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Absolute Pull Range (APR)
    ±25ppm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm