  • DSC6001JI2A-022.5792
DSC6001JI2A-022.5792
advertisement
Manufacturer No:
DSC6001JI2A-022.5792
HK JDW NO:
536-DSC6001JI2A-022.5792
Package:
4-SMD, No Lead
Description:
Quantity:
In Stock : 16286
Step5Bar-code shipping tag
DSC6001JI2A-022.5792
  • Package / Case
    4-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC60XX
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    1.8V~3.3V
  • Frequency
    22.5792MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Function
    Standby (Power Down)
  • Current - Supply (Max)
    1.3mA Typ
  • Physical Dimension
    2.5mm x 2.0mm x 0.89mm
  • Operating Frequency
    22.5792MHz
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.89mm