  • DSC400-1111Q0090KE1
DSC400-1111Q0090KE1
advertisement
Manufacturer No:
DSC400-1111Q0090KE1
HK JDW NO:
536-DSC400-1111Q0090KE1
Package:
20-VFQFN Exposed Pad
Datasheet:
Description:
MEMS OSC XO 2.25V-3.6V 20SMD
Step5Bar-code shipping tag
DSC400-1111Q0090KE1
  • Package / Case
    20-VFQFN Exposed Pad
  • Operating Temperature
    -20°C~70°C
  • Packaging
    Tube
  • Published
    2016
  • Series
    DSC400
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    LVCMOS
    MEMS
  • Frequency - Output 1
    10MHz
  • Frequency - Output 2
    27MHz
  • Frequency - Output 3
    148.5MHz
  • Frequency - Output 4
    125MHz
  • Height
    0.035 0.90mm