  • DSC1123CL3-125.0000
DSC1123CL3-125.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1123CL3-125.0000
Manufacturer:
Microchip Technology
HK JDW NO:
536-DSC1123CL3-125.0000
Package:
6-VDFN
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
DSC1123CL3-125.0000
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    6-VDFN
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1123
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Part Status
    Active
  • Type
    XO (Standard)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Frequency
    125MHz
  • Frequency Stability
    ±20ppm
  • Output
    LVDS
  • Function
    Enable/Disable
  • Base Resonator
    MEMS
  • Current - Supply (Max)
    32mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm