  • DSC1123AI2-185.0000
DSC1123AI2-185.0000
advertisement
Manufacturer No:
DSC1123AI2-185.0000
HK JDW NO:
536-DSC1123AI2-185.0000
Package:
6-VDFN Exposed Pad
Step5Bar-code shipping tag
DSC1123AI2-185.0000
  • Package / Case
    6-VDFN Exposed Pad
  • Surface Mount
    YES
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tube
  • Series
    DSC1123
  • Size / Dimension
    0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.63V
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Frequency
    185MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    LVDS
  • Current - Supply (Max)
    32mA
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 0.9mm
  • Operating Frequency
    185MHz
  • Symmetry-Max
    52/48%
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm