  • DSC1121DM1-050.0000T
DSC1121DM1-050.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1121DM1-050.0000T
HK JDW NO:
536-DSC1121DM1-050.0000T
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1121DM1-050.0000T
    Select All
  • Mount
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC1121
  • Size / Dimension
    0.098Lx0.079W 2.50mmx2.00mm
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Type
    XO (Standard)
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    50MHz
  • Frequency Stability
    ±50ppm
  • Output
    CMOS
  • Current - Supply (Max)
    35mA
  • Current - Supply (Disable) (Max)
    22mA
  • Max Supply Current
    35mA
  • Height
    889μm
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm
  • Length
    2.4892mm
  • Width
    2.0066mm