  • DSC1121BI2-020.0000T
DSC1121BI2-020.0000T
advertisement
Manufacturer No:
DSC1121BI2-020.0000T
HK JDW NO:
536-DSC1121BI2-020.0000T
Package:
6-SMD, No Lead
Step5Bar-code shipping tag
DSC1121BI2-020.0000T
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    DSC1121
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
  • JESD-609 Code
    e3
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Type
    XO (Standard)
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Voltage - Supply
    2.25V~3.6V
  • Frequency
    20MHz
  • Frequency Stability
    ±25ppm
  • Output
    CMOS
  • Function
    Enable/Disable
  • Current - Supply (Max)
    22mA
  • Physical Dimension
    5.0mm x 3.2mm x 0.85mm
  • Operating Frequency
    20MHz
  • Rise Time-Max
    2ns
  • Fall Time-Max
    2ns
  • Symmetry-Max
    55/45%
  • Height Seated (Max)
    0.035 0.90mm